DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

polityczna.tv
Autor: Polityczna.tv2017-10-05 11:34:37

DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

Donald Trump odwiedził w środę Las Vegas, które cały czas przeżywa strzelaninę w której zginęło 58 osób, a ponad 500 zostało rannych. Podczas tej wizyty prezydent Stanów Zjednoczonych powiedział: "To dla mnie bardzo, bardzo smutny dzień".

Trump wizytował także szpital, w którym przebywają ranni po masakrze w Las Vegas. Mówił, że skala tej tragedii byłaby jeszcze większa gdyby nie dzielni ratownicy, lekarze i policjanci, których pochwalił za błyskawiczną reakcję w dniu strzelaniny. Podkreślił także podczas swojego przemówienia, że sprawca niedzielnej masakry Stephen Paddock był chorym człowiekiem -Przyglądamy się temu. To był chory człowiek, obłąkany. Dowiecie się, jak coś znajdziemy, może już wkrótce. Pracujemy nad tym bardzo ciężko.

Donald Trump rozmawiał także z rodzinami ofiar. - Słowa nie są w stanie opisać odwagi, jakiej świadkiem był świat niedzielnej nocy. Amerykanie przeciwstawili śmierci i nienawiści miłość i odwagę - powiedział w centrum dowodzenia policji w Las Vegas.

Strzelanina w Las Vegas była najtragiczniejszą w historii Stanów Zjednoczonych.polityczna.tv
Autor:
Polityczna.tv

Data publikacji:
2017-10-05 11:34:37
...

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego Targi Kielce 2018

W ŚRODĘ 12 WRZEŚNIA POSŁOWIE WRACAJĄ PO PRZERWIE DO SWOICH ŁAW. PORZĄDEK OBRAD ZAWIERA SZEREG WAŻNYCH PROPOZYCJI NOWYCH PRZEPISÓW. WŚRÓD NICH M.IN. PROJEKT USTAWY O E-DOWODACH OSOBISTYCH, PROPOZYCJA REFORMY SYSTEMU DOWODZENIA ARMIĄ ORAZ PAKIET ZMIAN KORZYSTNYCH DLA ROLNIKÓW

POSEŁ ZBIGNIEW GRYGLAS ZRÓWNOWAŻONY SYSTEM OBRONNY POLSKI

MSPO 2018 Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego Poseł Wojciech Buczak

MSPO 2018 na 100-lecie Niepodległości Państwa Polskiego.

“Dobre zmiany” w kierunku wzmocnienia krajowego przemysłu obronnego

Sejm RP

Prezydent RP

NAJNOWSZE WIDEO

Krótkie Informacje

 • DOŻYNKI PREZYDENCKIE W SPALE
  16 września 2018 roku (niedziela) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wezmą udział w Dożynkach Prezydenckich w Spale.
 • UROCZYSTE OTWARCIE SALI ORDERU ORŁA BIAŁEGO W PAŁACU PREZYDENCKIM
  12 września 2018 roku (środa) o godzinie. 10:30 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystym otwarciu Sali Orderu Orła Białego.
 • UDZIAŁ PARY PREZYDENCKIEJ W UROCZYSTYCH OBCHODACH 135-LECIA III GIMNAZJUM/II LO IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE
  W dniu 11 września 2018 roku (wtorek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą weźmie udział w uroczystych obchodach 135-lecia III Gimnazjum/II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego, (ul. Sobieskiego 9 Kraków).
 • WIZYTA PREZYDENTA RP W LEŻAJSKU
  11 września 2018 roku (wtorek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Leżajska (województwo podkarpackie).
 • WIZYTA OFICJALNA PREZYDENTA RP Z MAŁŻONKĄ W AUSTRALII I NOWEJ ZELANDII
  W dniach 18-23 sierpnia 2018 roku (sobota-czwartek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką złoży wizytę oficjalną w Australii i Nowej Zelandii.

SPOŁECZNOŚCI

facebook grupa polityczna.tv