DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

polityczna.tv
Autor: Polityczna.tv2017-10-05 11:34:37

DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

DONALD TRUMP W LAS VEGAS: AMERYKA POGRĄŻONA JEST W ŻAŁOBIE

Donald Trump odwiedził w środę Las Vegas, które cały czas przeżywa strzelaninę w której zginęło 58 osób, a ponad 500 zostało rannych. Podczas tej wizyty prezydent Stanów Zjednoczonych powiedział: "To dla mnie bardzo, bardzo smutny dzień".

Trump wizytował także szpital, w którym przebywają ranni po masakrze w Las Vegas. Mówił, że skala tej tragedii byłaby jeszcze większa gdyby nie dzielni ratownicy, lekarze i policjanci, których pochwalił za błyskawiczną reakcję w dniu strzelaniny. Podkreślił także podczas swojego przemówienia, że sprawca niedzielnej masakry Stephen Paddock był chorym człowiekiem -Przyglądamy się temu. To był chory człowiek, obłąkany. Dowiecie się, jak coś znajdziemy, może już wkrótce. Pracujemy nad tym bardzo ciężko.

Donald Trump rozmawiał także z rodzinami ofiar. - Słowa nie są w stanie opisać odwagi, jakiej świadkiem był świat niedzielnej nocy. Amerykanie przeciwstawili śmierci i nienawiści miłość i odwagę - powiedział w centrum dowodzenia policji w Las Vegas.

Strzelanina w Las Vegas była najtragiczniejszą w historii Stanów Zjednoczonych.polityczna.tv
Autor:
Polityczna.tv

Data publikacji:
2017-10-05 11:34:37
...

Pan Arkadiusz Mularczyk Poseł Prawa i Sprawiedliwości na wyjazdowym Posiedzeniu do spraw Reparacji Wojennych

archiwum materiałów wideo

NAJNOWSZE MATERIAŁY WIDEO

WYJAZDOWE POSIEDZENIE DO SPRAW REPARACJI WOJENNYCH 10 MAJA 2018 ROKU

WYJAZDOWE POSIEDZENIE DO SPRAW REPARACJI WOJENNYCH 10 MAJA 2018 ROKU

10 maja 2018 roku w Archiwum Akt Nowych w Warszawie odbyło się wyjazdowe posiedzenie parlamentarnego zespołu ds. oszacowania wysokości odszkodowań należnych Polsce od Niemiec za szkody wyrządzone podczas II wojny światowej. Podczas posiedzenia zaprezentowane zostały zachowane materiały archiwalne, dotyczące strat wojennych poniesionych przez Polskę w latach 1939-1945.

HARMONOGRAM OBRAD 64 POSIEDZENIA SEJMU W DNIU 14 CZERWCA 2018 ROKU

O co naprawdę chodzi przy “unifikacji” sprzętu wojskowego?

ARTUR KIELAK AIR SHOW 2018 POZNAŃ ŁAWICA

MINISTER OBRONY NARODOWEJ NIE ZWALNIA

AIR SHOW POZNAŃ ŁAWICA

BRAK RZETELNOŚCI DZIENNIKARSKIEJ CZY CELOWA KOMBINACJA

Sejm RP

Prezydent RP

NAJNOWSZE WIDEO

Krótkie Informacje

 • WIZYTA PREZYDENTA RP W POWIECIE STRZELIŃSKIM
  18 czerwca 2018 roku (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w stolicy powiatu strzelińskiego – Strzelinie (województwo dolnośląskie), gdzie o godzinie 17:00 spotka się z mieszkańcami (Rynek).
 • WIZYTA PARY PREZYDENCKIEJ W REPUBLICE ŁOTEWSKIEJ
  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką w dniach 26-28 czerwca 2018 roku (wtorek – czwartek) złoży wizytę oficjalną w Republice Łotewskiej.
 • POWOŁANIE KAPITUŁY NAGRODY GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP
  19 czerwca 2018 roku (wtorek) o godzinie 13:30 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powoła Kapitułę XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.
 • UDZIAŁ PARY PREZYDENCKIEJ W UROCZYSTEJ GALI AGROLIGI 2017
  14 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 13:00 w ogrodach Pałacu Prezydenckiego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wezmą udział w uroczystej Gali AgroLigi 2017.
 • WKŁAD KOŚCIOŁA W ODBUDOWĘ NIEPODLEGŁEJ
  14 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 11:00 w Belwederze Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski weźmie udział w ósmej debacie historyków pt. Wkład Kościoła w odbudowę Niepodległej. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

SPOŁECZNOŚCI

facebook grupa polityczna.tv